Blog

Tiyoho Farkları Nedir?

Kira gelirinden daha yüksek oranlarda gelir kazanma imkanı!

Tiyoho olarak güvenli ve tüm hakları kontrol altına alınmış şekilde evinizin daha fazla kazanmasını sağlıyoruz. Evlerinizin güvenliğini en yüksek seviyede korumak için rezervasyon talebinde bulunan müşterilerin profil ve değerlendirmeleri incelenip, bu verilere göre rezervasyon onayları verilir. Evlerinizin bağlı bulunduğu platformlar da, evlerin dışarıdan gelecek bir hasar alması sonucu ‘Ev Sahibi Garantisi’ olarak adlandırılan Airbnb sigortası ile $ 1.000.000,00 kapsamına kadar sigorta hizmeti sunmaktadır.

Sözleşmeyi dilediğiniz zaman bitirebilme imkanına sahipsiniz.

Evinizde konaklamak isteyen misafirlerin profillerini ve seyahat geçmişlerine sistemden inceleyebilir ve görebilirsiniz. Tiyoho ekine istediğiniz her an ulaşabilir, dilediğiniz zaman süreç hakkında görüşme yapabilme imkanının yanında sistemden size özel olarak panel açabilme imkanınızda bulunmaktadır.

Deneyim bütünlüğü

Tiyoho, tüm misafirlerine konakladıkları şehirlerde bütünsel bir deneyim fırsatı sunmaktadır. Misafirlerin kalacakları şehirdeki gün sayılarına göre yaşayabilecekleri en uygun deneyimleri sunabilme ve organize edebilmektedir. Bu sayede konaklamanın yanında Tiyoho misafirlerine şehirlerdeki deneyimler en uygun lokasyon, en uygun zaman ve en uygun maliyeti sahip olduğu profesyonel ekibiyle bir bütün olarak sunabilmektedir. sahiplerine daha fazla kazandırmayı amaçlıyor. Sahip olduğu güçlü ekip yapısı ve profesyonel yaklaşımı ile günden güne büyümeyi başaran

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir