İş Modelimiz

Tiyoho olarak iki farklı iş modeli ile ilerliyoruz. Öncelikle evinize geliyor ve detayları inceliyoruz. Bunun akabinde süreci evinizin eşyalı olup olmamasına göre iki farklı şekilde yönetiyoruz.

EVİNİZ EŞYALIYSA

Eviniz kiralama şartlarına uygun bir şekildeyse çalışma şartlarının olduğu detaylar ve yüzdeler tarafınıza mail olarak paylaşılır. Bunun akabinde ekiplerimiz sizlerle bir toplantı yaparak yıllık gelir simülasyonunu sizlerle paylaşır. Bu süreç sonrasında hem fikir kalınmasıyla sözleşme aşamasına geçilir.

EVİNİZDE EŞYA YOKSA

Kiralamak istediğiniz evinizde eğer eşya yoksa öncelikle evin kiralamaya uygun hale getirilebilmesi için nelerin olması gerektiğine yönelik bir plan hazırlamaktayız. Bu plan içerisinde ev genelinde nasıl bir harcama yapılması gerektiğinin tüm detayları yer almaktadır. Bu işlem sonrasında tarafların hem fikir kalması ile bir toplantı yaparak yıllık gelir simülasyonunu sizlerle paylaşır. Bu süreç sonrasında hem fikir kalınmasıyla sözleşme aşamasına geçilir.

Her iki iş modelinde sunulacak gelir ve paydaşlık detayları farklı olacağından dolayı tiyoho ekipleri evinize en uygun iş modelini sizlere detayları ile çalışıp sun