Blog

Tiyoho Nedir?

Tiyoho, üç girişimci tarafından 2019 yılında kurulan, güçlü finansal alt yapısı ve iş modeli ile birlikte hızla büyüyen yeni nesil bir girişimdir.

2008 yılında paylaşacak yeri olan iki tasarımcının kalacak bir yer arayan üç seyahat severe ev sahipliği yapmasıyla başlayan ve bugün dünyada paylaşımcı konaklama evreninde önemli bir yer tutan Airbnb, Tiyoho ekosisteminin temelini oluşturmaktadır. “This is Your Home” yaklaşımını benimseyen ve ismini buradaki kelimelerin kısaltmasından alan “Tiyoho”, farklı coğrafyalardaki insanların İstanbul’daki buluşma ve konaklama merkezi olma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

Uluslararası yönetim tecrübesine sahip ekibi ile güçlü bir ağ ve gelişmiş sistemleri kullanan Tiyoho , ev sahiplerine daha fazla kazandırmayı amaçlıyor. Sahip olduğu güçlü ekip yapısı ve profesyonel yaklaşımı ile günden güne büyümeyi başaran yapı, misafirlerine ve iş paydaşlarına her türlü şart ve koşulda hizmet verebilmesiyle ön plana çıkıyor.

Güvenilir ödeme, ev koruma güvencesi ve ev sahibi garantisi gibi özellikleriyle sizlerde Tiyoho evrenine katılabilir ve evinizi güvenli bir şekilde paylaşıma açabilirsiniz.

Tiyoho’nun klasik sistemlere göre sunduğu en büyük farklılık ise misafirlerine bir “Deneyim Ekosistemi” sunmasıdır. Yani, sadece konaklayacak yer sağlamanın yanında Türkiye’de gidilmek istenilen herhangi bir lokasyondaki tüm deneyim süreçlerini Tiyoho misafirleri için tasarlayabilmektedir.

Siz de Tiyoho evreninde yer almak istiyorsanız bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir